logo_jpg2

Předáváme informaci, nabídku a možnost Zdravé svačiny.

Zdravá svačina nabízí objednávkovou službu cenově dostupných a kaloricky vyvážených školních svačin.

Svačiny vyrábíme každé ráno čerstvé a doručujeme do školy před velkou přestávkou. Stačí se jednoduše zaregistrovat na stránkách www.zdrava-svacina.cz a svačiny objednávat online na dny, které Vám vyhovují. Všechny svačiny jsou samostatně zabalené a označené jménem. Děti si je vyzvedávají o velké přestávce ve školním bufetu nebo u pověřeného pracovníka školy. S naší objednávkovou službou se zbavíte každodenních starostí a zároveň podpoříte zaměstnávání zdravotně znevýhodněných, kteří se na výrobě přímo podílí.

Projekt Zdravá svačina je rozšířením činnosti sociálního podniku Café Restaurant Kačaba, jejímž zřizovatelem je společnost Možnosti tu jsou o.p.s.

Děkujeme za podporu! Vaše Zdravá svačina