V příloze tohoto článku přikládám ještě jednou pokyny, kde naleznete veškeré informace k outdoorovému kurzu. Také v příloze naleznete všechny tiskopisy, které je potřeba před odjezdem odevzdat – potvrzení o zdravotní způsobilosti (potvrzené lékařem), prohlášení zákonných zástupců, bezinfekčnost (podepsané zákonným zástupcem).

Také posílám odpovědi na často kladené dotazy:

• Tiskopis pro bezinfekčnost budu rozdávat na konci týdne před odjezdem na schůzce s žáky, jelikož tento dokument musí být s aktuálním datem odjezdu a také v den odjezdu ho  budu před školou vybírat.
  • Budeme spát ve 4lůžkových chatkách.
  • S sebou spacák a polštářek… Kdo nemá, tak si lůžkoviny může zapůjčit za poplatek 50,-/celý týden.
  • V areálu je k dispozici lanové centrum a žáci budou mít možnost ho využít. Pochopitelně za poplatek navíc (ten ještě zjistím). 200,- (vysoká lana), 150,- (houpačka).
  • Autobus nás doveze z před školy až do areálu, to samé i zpět.
  • Kapesné ať žáci s sebou mají, dle uvážení – jídlo a celodenní pitný režim máme zajištěný. V areálu je ale k dispozici bufet, na výletech se také můžeme zastavit někde na občerstvení.
  • Obědy ve školní jídelně jsem pro účastníky kurzu nechal hromadně odhlásit.
  • Také připomínám vhodnou obuv (2x), vhodné oblečení do přírody i do případného chladnějšího nebo mokřejšího počasí. 😉

V případě jakýchkoliv dotazů ke kurzu mě neváhejte kontaktovat na mail či telefon, viz informace v příloze.

Petr Kunst