a8d7202b-148a-4a52-94c1-f34781026f1f

Na duben vyhlásil školní parlament soutěž o nejlépe jarně nebo letně vyzdobenou třídu. Vybraní členové parlamentu z 1. i 2. stupně měli opět nelehký úkol ohodnotit jednotlivé třídy. A jak to dopadlo?

V budově nad školní jídelnou se umístily na prvním místě se 49 body z celkově možných 50 oba nulté ročníky. Hned v závěsu za nimi je třída IV. B a IV. A. Zvláštní cenu si zde zaslouží i VI. oddělení školní družiny, které se do soutěže také zapojilo.

V budově na Táborské zvítězila se 44 body třída  III. A, za ní na druhém místě třídy I. B a II. B. Třetí místo patří I. A.

V naší hlavní budově, kde je tříd nejvíce, bylo sčítání napínavější. První místo získává se 47 body třída V. B, hned za ní je VIII. B a jako třetí se umístila IV. C.

Všem třídám, které se zapojily, moc děkujeme! Na třídy na prvních místech bude čekat sladká odměna.  A jak to v našich třídách vypadá můžete nakouknout ve fotogalerii.