obr-vysledek

Vážení rodiče budoucích prvňáčků.

Děkujeme, že jste si pro Vaše dítě vybrali naši školu. V příloze této zprávy najdete výsledky žádostí o přijetí či odklad povinné školní docházky pro šk. rok 2024/25.

Žádáme zákonné zástupce, aby věnovali pozornost i informacím k probíhajícímu zápisu. Zvláště prosíme rodiče, kteří byli se svým dítětem u zápisu na více školách, aby nás neprodleně informovali, na kterou základní školu v září dítě nastoupí.

Pokud není ukončeno řízení ve věci odkladu povinné školní docházky, je nutné doložit všechny doporučující zprávy (lékař a školské poradenské zařízení) co nejdříve.

Jelikož škola obdržela dostatečné množství žádostí o přijetí dětí do přípravné třídy, budeme opět o zřízení nultého ročníku pro šk. rok 2024/25 žádat. Jakmile škola obdrží rozhodnutí o možnosti otevření přípravného ročníku, budou zákonní zástupci o této skutečnosti informováni. Sledujte nadále naše webové stránky.

Zd. Vrátníková