obr-web-2

V příloze najdete seznam přijatých dětí do 1. třídy pro školní rok 2023/24.

Zákonní zástupci si můžou rozhodnutí vyzvednut v kanceláři školy od 24. 4. 2023 v úředních hodinách, tj. vždy v pondělí a ve středu v době 8.00 – 15.00 hodin (rozhodnutí o přijetí škola nezasílá).

Žádáme zákonné zástupce, kteří byli se svými dětmi u zápisu na více školách, aby nás neprodleně písemně informovali (nejpozději do 27. 4. 2023), na kterou školu jejich dítě v září nastoupí.

V přiloženém dokumentu najdete také informace o vyřízených odkladech povinné školní docházky (lze si je také vyzvednout v kanceláři školy). Pokud u některých žádostí chybí dodat potřebné dokumenty, zápisy jsou neuzavřené a správní řízení může být přerušeno.

Vzhledem k počtu žádostí o přípravnou třídu jsme požádali o zřízení tříd přípravného ročníku pro školní rok 2023/24. Jakmile obdržíme souhlas, budeme Vás okamžitě o této skutečnosti informovat.