72-hodin-15

Na naší škole je již tradicí uklízet pravidelně své okolí. Pravidelně se také zapojujeme do projektu 72 HODIN (tři dny dobrovolnických aktivit), který se letos uskutečnil v termínu 14. 10. – 17. 10. 2021 (https://www.72hodin.cz/).

„Cílem 72 hodin je zapojit co nejvíce mladých lidí a ukázat jim, že stačí málo, aby společně dokázali mnoho! Přesvědčit je, že jsou sami schopní změnit věci, které se jim nelíbí. Naučit je spolupracovat a víc vnímat svět kolem sebe.“

72-hodin-1

Do úklidu se letos zapojilo skoro 200 žáků naší školy, kteří vyčistili od odpadků pořádně velký kus Slovan. Uklízelo se kolem 13. ZŠ a Církevní školy, kolem přilehlých paneláků, u haly TJ Lokomotiva, kolem bazénu. Vyčištěný byl také park za bazénem a cesty k němu.

Všem moc děkujeme za zapojení se. Odměnou byly dárky v podobě náramku a píšťalky s logem akce.

Za tým EVVO Josef Levý.

Fotogalerie