Aerobik je dynamický a zábavný sport zaměřený na rozvoj hrubé motoriky, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti a na posílení činnosti oběhové soustavy. Máte-li dítě, které se rádo hýbe na rychlou taneční hudbu, pak je pro něj kroužek aerobiku ten pravý. Aerobik je vhodný pro děti všech  věkových kategorií. Naši zkušení lektoři se věku dětí přizpůsobí a přichystají pro ně skvělé hodiny plné rytmu a zábavy.

Začínáme u snadných kroků a postupně přecházíme ke složitějším choreografiím. Hravou a přirozenou formou rozvíjíme pohybové schopnosti a dovednosti dětí, muzikálnost, vnímání rytmu a zdravé držení těla. Při nácviku choreografií dbáme na ladnost pohybu. Důraz klademe na zábavnou a hravou formu taneční lekce.

Hlavním cílem kroužku je vzbudit u dětí nadšení a radost z pohybu a dosáhnout dobrého pocitu ze zvládnutého cvičení.

Délka a čas trvání: v průběhu školního roku proběhne 30 lekcí, na 13. ZŠ po 60 minutách.

Co mít s sebou: pohodlné sportovní oblečení, vhodnou sportovní obuv, láhev s pitím.

Radost z tance, sílu společné choreografie a zdravé formování těla – to vše nabízí náš kroužek Aerobik, do kterého je vaše dítě srdečně vítáno!

Přihlášky na www.krouzky.cz

Zde je malá ukázka toho, co jsme za 1. pololetí nacvičili…