Ve čtvrtek 9. 3. 2023 proběhl na naší škole den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky. Po pěveckém vystoupení, které si připravili žáci z prvního stupně, čekala na malé uchazeče celá řada stanovišť. Společně s rodiči si mohli vyzkoušet práci s ozoboty, zahrát si deskové hry v anglickém a německém jazyce, poznávat geometrické tvary, prohlédnout si výstavu pomůcek z kabinetu přírodopisu a zeměpisu a nakonec se protáhnout v tělocvičně, kde byl připravený například slalom, trampolína, šplh na laně a další. Na chodbách školy byly rovněž vystaveny práce letošních prvňáčků a rodiče mohli nahlédnout do pracovních sešitů a písanek, se kterými děti pracují.

Čtvrteční odpoledne se velmi vydařilo a těšíme se na viděnou u zápisu, ke kterému najdete informace ZDE