20240613_1607270

Dne 13. 6. 2024 se na školním hřišti uskutečnilo Sportovní odpoledne. Chuť si zasportovat a vyhrát sladkou odměnu, přilákalo velké množství dětí v doprovodu rodičů či prarodičů. Soutěžící si vyzkoušeli několik disciplín (střelbu na koš, trojskok, discgolf, opičí dráhu atd.), které prověřily jejich sportovní um. Vrcholem celé akce se stalo žonglérské vystoupení Kašpara Klepala, při kterém se tajil dech všech přihlížejících. Na vystoupení volně navázal workshop, do kterého se mohli zapojit všichni přítomní a vyzkoušet si tak žonglérské triky na vlastní kůži.

Na konci dne si aktéři odnesli odměnu ve formě diplomu a malé sladkosti, ale především skvělý pocit ze sportovního výkonu.

Velké poděkování za pomoc s organizací celé akce, patří žákům z těchto tříd: 8.A, 8.B, 9.B, 9.C