Vážení rodiče!
Nemáte ještě pro svoje dítě/děti úplný program na léto? Tato zpráva je právě pro vás!
10. školní jídelna Plzeň, ve svém středisku Kulinářský institut Plzeň na náměstí Míru 4, pro děti ve věku 6 – 11 let pořádá LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – letní ŠKOLA VAŘENÍ se spoustou zábavy. Naučíme se vyrobit sushi, upečeme si i dokonalé makrónky a vyrobíme společně mnoho dobrot. Každý den bude nové kulinářské dobrodružství, soutěže a poznávání nového. Máte-li zájem o přihlášení vašeho dítěte, neváhejte! Počet míst je omezený!

Informace v přiloženém letáčku. Níže v tomto textu je odkaz na webové stránky Kulinářského institutu Plzeň, kde naleznete bližší informace a přihlášku.

Na vaše malé kuchaře se těší Mgr. Bc. Olga Süssová, ředitelka 10. školní jídelny Plzeň středisko Kulinářský institut Plzeň, se svým týmem.

Pro více informací a přihlášku klikněte ZDE

Mgr. Bc. Olga Süssová, ředitelka