20230530_082941

V úterý 30. května se naše škola zúčastnila krajského kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, která se konala v Tachově. Soutěž probíhala v šesti disciplínách – skok do dálky, hod kriketovým míčkem, sprint na 60m, shyby, leh-sedy a běh na 1 km. Školu reprezentovalo 8 žáků (Tereza Němcová, Anna Krejčí, Markéta Šístková, Markéta Ripplová, Pavel Vokáč, Antonín Žiak, David Mareš a Daniel Šedivec), kteří do toho dali všechno a rozhodně ostudu neudělali. Naše škola se umístila na celkovém 10. místě. I jako jednotlivci se žáci naší školy neztratili a proháněli soutěžící, kteří bojovali o stupně vítězů. Za zmínku stojí krásné 6. místo Terezy Němcové a 9. místo Markéty Šístkové, které se celkově jako naše škola dostaly ve svých kategoriích do TOP10. Ale i ostatní makali a v několika disciplínách si udělali osobní rekordy.

Krásné počasí podpořila také skvělá atmosféra a pro všechny zúčastněné to byl krásný sportovní zážitek. Těšíme se na další rok.

Za reprezentanty školy zapsala Tereza Němcová.