20240620_161300

Dne 20. června 2024 se v KD Šeříková uskutečnilo slavnostní vyřazení žáků devátých ročníků.

Moderátoři (Áďa, Šarlota a Marek) z řad žáků devátých tříd přivítali všechny přítomné a následovalo představení jednotlivých tříd. Poté byla vyzvána k pronesení několika slov paní ředitelka. Následovala prezentace z fotografií, která zachycovala společné okamžiky žáků od prvních chvil ve škole po devátou třídu a vyvolala mnoho úsměvů i slz.

20240620_162436

Program pokračoval energickým tanečním vystoupením, které si žáci připravili speciálně pro tuto příležitost a výsledek si oprávněně zasloužil velký potlesk a uznání. Diváci pak mohli přes prezentaci nahlédnout, jak vystoupení vznikalo.

Zástupkyně jednotlivých tříd (Terka, Aneta a Diana) se poté ujaly nelehkého úkolu předstoupit se svými projevy. Potlesky rodičů, učitelů a spolužáků mluvil za vše.

20240620_170249

A nadešla nejvíce očekávaná chvíle – slavnostní předání posledního vysvědčení na základní škole. Třídní učitelky předali postupně všem žákům vysvědčení s malým dárkem jako vzpomínkou na společné roky na škole. Nastala chvíle pro projevy třídních učitelek, při kterých je žáci překvapili dárky (Moc děkujeme!).

20240620_174300

V rámci slavnostního vyřazení byly také předány květiny všem učitelům jako poděkování za jejich práci a podporu během celé školní docházky žáků.

Na závěr zazněla společná písnička, kterou si s žáky zazpívala i většina přítomných. Symbolizovala nejen rozloučení, ale také nové začátky a naději do budoucna.

Slavnostní vyřazení bylo plné emocí, dojetí, radosti a hrdosti na to, co žáci za devět let ve škole dokázali. Tyto chvíle jistě zůstanou v paměti všech zúčastněných jako krásná a důstojná tečka za jednou životní etapou a začátek nové cesty.

Můžete nasát trochu čtvrteční atmosféry: https://youtu.be/cti2c0twrMU?si=Oa1C90l7Qfq_XNXm