20230518_114137

Na cyklisticko – turistický kurz 8. tříd jsem se moc těšila. Ráda jezdím na kole a byla jsem nadšená z toho, že poznám nová místa a zážitky.

Kurz trval 5 dní a odehrával se v okolí Melchiorovy Huti. Někteří si pod tím slovem představí jenom kola, turistiku a nic jiného. Naštěstí my neměli jenom to. My jsme měli více možností.  Podnikali jsme mnoho výletů na kole i pěšky, učili se rozdělávat oheň, práci s mapou, zahráli si hry, poseděli u táboráku. Byl to nezapomenutelný týden, díky kterému mám spousta vzpomínek, smíchu a emocí. Díky tomu to nebyl jen tak obyčejný kurz. Bylo to příjemné, nebylo to jako u ostatních výletů. Makali jsme tam, užívali si volno a také i krásné počasí.

Musím se přiznat, že můj oblíbený den byl čtvrtek. Asi se ptáte, proč? Nebo Vás to nezajímá? ­ Ale já vám to stejně řeknu. Sice jsme měli celodenní výlet, který byl hodně náročný, ale krásný. Když jsme se vrátili z celodenního výletu, učitelé nám naplánovali diskotéku. Byla boží a taky dost emoční. No… po diskotéce nás poslali na večerní procházku, ale dál vám nic neprozradím, aby si taky něco užili budoucí osmičky a měli se na co těšit.

Eliška Feřsteková, 8.A

Fotogalerie