Aktuální podmínky pro lyžařské kurzy nám přejí a v současnosti se mohou lyžařského kurzu zúčastnit všichni původně přihlášení. Neočkovaní nebo ti co neprodělali Covid a nejsou ve 180denní ochranné lhůtě pochopitelně s negativním PCR testem max. 72 hodin starým.

V příloze tohoto článku přikládám pokyny, kde naleznete veškeré informace k lyžařskému kurzu. Také v příloze naleznete všechny tiskopisy, které bude potřeba před odjezdem odevzdat.

V případě jakýchkoliv dotazů k lyžařskému kurzu mě neváhejte kontaktovat na mail či telefon, viz informace v příloze. Protože již nějaké dotazy byly vzneseny, pokusím se jim předejít i od ostatních rodičů.

• Tiskopis prohlášení zákonných zástupců budu žákům rozdávat v nejbližší době (možná už ho žáci mají).
  • Tiskopis pro bezinfekčnost budu rozdávat těsně před odjezdem, jelikož tento dokument musí být aktuální s datem odjezdu a také v den odjezdu ho na nádraží budu vybírat.
  • Ostatní dokumenty (prohlášení, potvrzení o zdrav. způsobilosti, potvrzení o seřízení vázání) odevzdat dříve, prosím.
  • Žádní běžkaři ani snowboardisté (snowboardista 1) se nepřihlásili, tudíž výcvik bude probíhat celý týden na sjezdových lyžích.
  • Zdravotní způsobilost odevzdávají jen ti žáci, kteří ode mě dostali tiskopis a informaci, že potvrzení mají ve škole propadlé.
  • Neptejte se mě, po kolika jsou pokoje. Já sám to nevím, rozložení pokojů se dozvím až na místě.
  • Peníze na vleky a kartičku pojišťovny si žáci vezou u sebe s sebou. Vyberu si je večer po ubytování.
  • Na PCR test před odjezdem je dobré se objednat v pátek odpoledne – aby byla jistota, že do nedělního odjezdu stihne přijít výsledek a aby následující pátek dopoledne mohl dotyčný ještě lyžovat – platnost PCR je 7 dní.
  • Vždy se pokoušíme zajistit, že nám z nádraží na ubytování velká zavazadla a lyže odveze auto.

Děkuji za spolupráci a držme si palce, ať „lyžák“ bude moci proběhnout bez komplikací.

Petr Kunst