V pátek 15. září 2023 nás navštívila milá návštěva tvořená se zástupců Magistrátu města Plzně a Zoo Plzeň.

Žáci naší školy se v loňském školním roce zúčastnili výtvarné soutěže, která byla určena pro plzeňské školy, na téma Zoo a BZ – docela jiný svět již 60 let. Výtvarné ztvárnění zvířat z plzeňské zoologické zahrady bylo velmi úspěšné a získalo vysoké bodové ohodnocení. Naši žáci proto dostali hodnotné dárky od Magistrátu města Plzně i ze Zoo Plzeň. Děti si převzaly ocenění z rukou vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Dagmar Škrlantové, dále od náměstkyně primátora města Lucie Kantorové a mluvčího zoologické zahrady Martina Vobruby.

Oceněnými se staly čtyři žákyně třídy V. B, které namalovaly neobvyklou technikou oblíbená zvířata ze Zoo. Svojí práci daly název Dívej se na svět barevně. Druhými oceněnými se stali žák a žákyně ze třídy IV. A se svou výtvarnou prací Chodíme rádi do Zoo.

Všem oceněným gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších zdařilých výtvarných nápadů a hodně motivace při návštěvě plzeňské zoologické zahrady.

Fotogalerie