images

Zoologická a botanická zahrada města Plzně letos slaví 60 let od nastěhování se do areálu na Lochotíně. Výročí společně s městem Plzeň a zoo oslavují i žáci základních škol, kteří k významnému mezníku nakreslili obrázky a napsali texty. Výstava je k vidění v Šafaříkových sadech. Zapojit se může také veřejnost, zájemci mohou hlasovat pomocí QR kódu umístěného na bannerech o nejhezčí dílo. Autoři nejúspěšnějších počinů budou následně odměněni.

Výstavu zahájil primátor Roman Zarzycký, ambasadorem se stal ředitel ZOO Jiří Trávníček.

Naši školu reprezentují obrázky Adama Folka a Elišky Tran ze III. A a obrázky, které vytvořily žákyně IV. B Karina Bohomaz, Nguyen Hoang Then An, Nguyen Boa Ngoc a Nguyen Mink Anh.

Budeme moc rádi, když dáte obrázkům naší školy hlas a také se přijdete do Šafaříkových sadů podívat.

Jde o soutěžní obrázky č. 9 a č. 10.

https://www.besttalk.cz/event/rating/MUuG9gvQ6B71?fbclid=IwAR0DxINR92MrDvW-3akzAE7OQkxN0TkoI4C7fkZZJ5eo8WOoQbGAgVdFGC8>

Fotogalerie