287454674_755871845424360_3209764726468346788_n

„Jeli jsme na Radyni autobusem. Autobus zastavil pod lesem a my jsme vystoupili. Všichni jsme byli nadšení a těšili jsme se na hrad. Stoupali jsme kopcem nahoru. Cestou jsme našli žlutočernou housenku. Byla moc krásná. Nechali jsme ji lézt a pokračovali v cestě dál. Došli jsme na určené místo, kde jsme si udělali přestávku na svačinu. Bylo to místo pod hradem, kde byla hájovna, stánek se zmrzlinou a toaleta. Nasvačili jsme se, uklidili batohy do hájovny a převzala si nás paní průvodkyně. Připravila pro nás první aktivitu-střílení z kuše na padoucha. Následně jsme se odebrali do hradu Radyně a navštívili hladomornu. Dole ve věži se nacházeli strašidla. Paní průvodkyně vyprávěla pověst o Radoušovi a loutky se začaly pohybovat. Strašidelné divadlo skončilo a šli jsme se podívat na věž. Schody byly velmi příkré a měli jsme strach, že z nich spadneme. Dostali jsme se na vrchol věže, kde byl nádherný výhled. Opatrně jsme se vrátili dolů a rozloučili jsme se s paní průvodkyní. Koupili jsme si zmrzlinu, občerstvili jsme se a šli jsme stavět do lesa přírodní domečky. Domečky se všem povedly. Po poledni jsme se odebrali k autobusu a odjeli zpátky ke škole. Výlet shledáváme za velmi povedený.“

Žák třetího ročníku – Thien Nguyen