fb07ebe5-7e45-4247-8a95-6a3017fda264

DETIKETA ve třetích ročnících

V posledních lednových týdnech proběhl ve třetích třídách velmi zajímavý a naučný program Etiketa pro děti.

Žáci se hrou a zážitkem učili, jak se vhodně pozdravit, jaká používat gesta, jak se slušně chovat ve společnosti, jak a kam se obléci, jak správně držet příbor a jak stolovat. Proběhla i módní přehlídka.

Do školy přišli žáci velmi vzorně oblečení, upravení a natěšení. Program žáky velmi bavil. Mnohé aktivity si vyzkoušeli prakticky a hlavně hrou.

Také učitelé, asistenti a vychovatelky v družině se oblékli na dané dny tak, aby žáky vhodně podpořili.

Jsme moc rádi, že jsme takové zážitkové dny mohli prožít, své místo etiketa ve škole určitě má a měla by mít. Věříme, že si toho žáci mnoho odnesou do svého života.