20230509_134422

V posledních několika letech došlo ve školní knihovně ke značenému přírůstku nových knižních titulů. Díky různým fondům a příspěvkům se počet knih zvedl o několik desítek kusů. Ty jsme se snažili vybírat vždy s ohledem na věk žáků (napříč celou školou) i s ohledem na moderní dobu (aktuální literatura pro děti a mládež). Obnovili jsme i literaturu klasickou a hodně půjčovanou.

Škola pořídila nový regál (dárek ke Světovému dni knihy), do kterého jsme nyní vše vyskládali a budeme pokračovat i dále s upořádáním celé knihovny. S tím velmi pomáhají třídy II. A, V. A a Čtenářský klub z EU Šablon III.

Na výběr je celkem asi ze 4000 knih. V novém školním roce tak bude nabídka ještě více pestřejší. Těšíme se na další návštěvníky!