photo-collage-maker_2022_12_02_09_57_18

Před třemi měsíci se naši prvňáčky vrhli do poznávání nového školního světa. Po prvním nesmělém pokukování a poznávání nových tváří se vrhli plně do práce.

Žáčci trénují správné držení tužky, čtení jednotlivých písmen a slov. Nyní se již snaží o čtení vět a krátkých příběhů.

V prvouce poznávají svět kolem sebe. Seznámili se se školním prostředím, podzimními změnami přírody, významnými dny v kalendáři a vyprávěli o svých rodinách a koníčcích.

Při vyučování nesmí chybět kreslení, tvoření a modelování. V tělocviku trénujeme florbal a plavání.

Žáčci se spolu se svými učitelkami již vydali i na program mimo školu, kdy navštívili Divadlo Alfa a zhlédli představení V říši pohádek.

A nyní se již všichni těší na kouzelné vánoční období, které si i ve škole zpříjemníme 🎄🎁