V sobotu 21. 10. 2023 proběhne v Centru robotiky den pro veřejnost a to v rámci celostátní akce Dny AI. Celý den se tudíž ponese v duchu umělé inteligence. Připravili jsme si pro Vaše děti 11 workshopů, kde se dozví, co to umělá inteligence vlastně je, jak funguje a jak může změnit svět kolem nás. Můžete se těšit na hraní s roboty či vytváření chatbotů. A chybět samozřejmě nebude ani zábava.

Pokud chcete své děti smysluplně zabavit, pak neváhejte. Registrace je již spuštěna! Přihlásit se k jednotlivým workshopů můžete na našich webových stránkách (sekce novinky), nebo jednoduchým kliknutím na ODKAZ. S sebou potřebujete pouze nadšení a zvídavost.

Přeji příjemný sváteční den a budu se těšit na viděnou s umělou inteligencí a hlavně s Vámi na našich workshopech.

Za celý tým Centra robotiky,

Tereza Šmídová