Začal nový školní rok a mnozí z Vás již své děti k nám na kroužky přihlásili a jiní stále váháte. Dovolte mi tedy zaslat Vám seznam kroužků, které jsou stále volné a upozornit na jednu malou novinku.

• Nově jsme se pro Vás rozhodly upravit kroužek Craftingu a obohatit jej o digitální technologie! Kroužek Craftíme s roboty tak nabízí nejen rukodělnou činnost, ale také vyzkoušet si práci s 3D tiskárnou či vytvořit si animované video. V tomto kroužky si navíc děti vyzkouší práci s nejrůznějšími roboty, které v Centru robotiky máme.
  • Hledáte kroužek pro prvňáčka? Pak Od technologií k přírodě je přímo pro Vás. Na tomto kroužku děti mimo jiné prozkoumají taje přírody pomocí digitálních mikroskopů.
  • Na kroužku Da Vinci 2.0 budou vaše děti moci nahlédnout pod ruce novodobého Leonarda da Vinciho termokamerami, nebo mu pomohou létat s Lego WeDo. Nebude chybět ani práce s 3D tiskárnou!
  • Jsou Vaše děti tvůrčí, ale běžné kroužky už je nebaví? Pak pro Vás máme kroužek Kreativní techniky. Děti vyzkouší nejen tvorbu vlastního papíru, ale přizvou na pomoc umělou inteligenci.
  • Máte doma holčičky, které technika baví, ale necítí se v kolektivu plném chlapců? Potom je právě pro ně kroužek Holky roboťačky, kde si budou moci například vytvořit šperk na 3D tiskárně.
  • Kroužek Supervědec – kreativec 2, jak již název napovídá, je určen dětem, které rády zkoumají a tvoří. Během roku si vyzkouší například práci se zeleným pozadím a iPady.
  • Poslední místa pro Vás máme na kroužcích Tvůrčí psaní, Moderní kutilové, Fotografie či Úvod do programování (nejen) s Arduino.

Ke všem informacím se dostanete přes webové stránky: https://centrumrobotiky.eu/, nebo nás s jakoukoliv otázkou kontaktujte.

Za celý tým Centra robotiky přeji krásný den a věřím, že v kroužkové sezóně na viděnou,

Tereza Šmídová