sd11

Díky podpoře města Plzeň jsme mohli zakoupit nové vybavení do školní družiny. Nové hry a sportovní aktivity si děti a žáci mohli následně vyzkoušet. Za nepříznivého počasí v jednotlivých odděleních hrajeme Kendamu, Létající příšerky a nejvíce oblíbené Mikádo. Navázali jsme tak na úspěšnou celodružinovou akci, která proběhla 5. 11. na školním hřišti.

Mezi hlavní stanoviště na venkovním Zábavném sportovním odpoledni patřil hod diskem do koše Discogolf a hra Cornhole. Ve hře Cornhole museli malí sportovci házet 3 kukuřičné polštářky na  cíl, ideálně do díry ve vyvýšené dřevěné rovině. U Discogolfu bylo třeba hodit disk do záchytného koše. Tato aktivita byla náročnější, děti se však nenechaly odradit a s velkou vervou zkoušely hod do koše dál a dál. Nakonec se podařilo většině zasáhnout, a tak v celé školní družině panovala velmi dobrá nálada z těchto malých, leč pro většinu velkých úspěchů.  O nové hry byl opravdu velký zájem, jak se můžete přesvědčit v galerii.

Fotogalerie po kliknutí zde.