img_3486

Každoročně si ve škole v říjnu připomínáme Den zvířat. Letos vyhlásil parlament výtvarnou soutěž, do které se zapojili žáci z 1. i 2. stupně. Opět se nám sešlo mnoho krásných obrázků a výtvorů. Zástupci parlamentu neměli vůbec lehkou práci vybrat ty nejlepší, ale podařilo se.

Za 1. stupeň se na prvních třech místech umístil: Eva H. z V. B s krásnou sovou, s černou kočkou Eliška M. ze III. A a na třetím místě s obrázkem medvědů Natálie N. také ze III. A.

Na 2. stupni zvítězila s obrázkem kočky Anastassia B. z VIII. A, následovala jí Nela S. ze VII. C s obrázkem pejska a jako třetí se umístily žirafy Ivanky D. ze VII. B

Zvláštní cenu si zasloužila třída V. B, ze které jsme měli řadu hezkých prací.

Pochvalu a uznání si ale zaslouží všichni zúčastnění – jste opravu moc šikovní!

Doufáme, že se s námi zapojíte o do další akce s názvem Den objetí plyšových medvídků.