ČEPS Cup – florbalový turnaj - okresní kolo

Dne 5.12. byl náš školní florbalový reprezentační tým na turnaji, jménem ČEPS Cup.

Dne 5.12. byl náš školní florbalový reprezentační tým na turnaji jménem ČEPS Cup.  Ráno jsme se sešli ve vestibulu školy v 8 hodin, poté jsme si rozdělili dresy a přesunuli se na Lokomotivu Plzeň.

Hned jak jsme dorazili a převlékli se, jsme pospíchali do haly. Následovala rychlá rozcvička a hned poté zápas s 2. základní školou.  Tento zápas jsme prohráli 1:3. Potom jsme měli 2 zápasy a volno. Dobili jsme energii a nastoupili do zápasu proti 4. základní škole.  Zápas skončil remízou 1:1 a my nabyli sebevědomí. Do dalšího utkání jsme se pustili po hlavě a vyplatilo se.  S Božkováky jsme zvítězili 4:2 a měli jsme obrovskou radost. Na poslední zápas ve skupině s 10. ZŠ jsme se velice těšili. Vyhráli jsme 12:0 a radovali jsme se. Pak nám ale přejel mráz po zádech, protože když jsme nastoupili do zápasu, hned jsme prohrávali. Nakonec jsme prohráli a tím dál nepostoupili.

Celkově jsme skončili pátí, což bereme jako úspěch, jelikož nejsme sportovní škola. Moc nás to bavilo a těšíme se na další podobné turnaje.

Jonáš R.  5.B