Adaptační pobyt 6. tříd

2. září jsme jeli na adaptační kurz do Melchiorovy Hutě. Na místo jsme dojeli autobusem. Když jsme přijeli, tak jsme si vybalili a pak nás čekal dobrý oběd. Večer jsme měli táborák, který jsme si moc užili. Každý den jsme dělali různé úkoly, jak fyzické, tak i něco na přemýšlení. Poslední večer jsme měli diskotéku, kterou jsme si opět všichni moc užili. Poslední den jsme opět hráli různé hry a plnili úkoly. Užili jme si ho jako předešlé dny, navíc jsme jeli nad lomem připevněni k lanu. 4. září už nás čekal autobus. Všichni jsme si to moc užili, jenom nám vadilo, že to bylo ta moc krátké.

N.K. VI. A
ZDE naleznete další fotografie.
Z dalších postřehů…
Moc se mi to líbilo vše bylo super. Jen je škoda, že to bylo jen na dvě noci, protože to bylo krátké a já si to moc užil. Chtěl bych to alespoň na týden. Jídla byla super ….
Hodně jsem si užil akce a některá stanoviště byla krásně vymyšlená pro zábavu. Líbilo se mi i to prostředí a celý camp. Super byli i některé výlety, např. jak jsme šli do Umíře. Nejlepší akce byla, jak jsme v lese sjížděli na laně nad lomem. Bylo to skvělé.
Adaptační kurz se mi velice líbil a moc jsem si to užila, nejvíce se mi líbila diskotéka a lana…
Bylo to tam super, škoda, že jsme tam nebyli jeden týden. Bylo to moc krátké. Vařili tam dobře, hodně jídla, pití. Moc mě bavilo, jak jsme šli přes les, nosili pana učitele Kunsta. Viděli jsme stádo srnek. Byli u skály lednice.
Na adapťáku jsem si to mega užil, byla tam velká sranda.
Klidně bych tam jel znovu.
Moc se my adaptační tábor líbil. Hodně jsem si to tam užila. A jídla tam vařili dobré.