Čertí škola na Táborské

Jako každý rok i letos 5. prosince jsme byli věrni naší skvělé čertovské tradici. Od časného rána se to ve 2. a 3. třídách hemžilo samými malými čertíky a čerticemi. Skvělé masky doladilo tematické líčení některých našich žáků.

Během dopolední výuky pracovali žáci na tematických úkolech, jako např. čertí abeceda, andělské zpívání nebo Mikulášské počítání. Nechybělo ani vyrábění a malování různými výtvarnými  technikami.
V závěru dopoledne naše žáky navštívil samotný Mikuláš, který hodné žáky odměnil sladkou dobrotou. Naprázdno nezůstala ani naše malá zlobidla, která měl Mikuláš zapsaná v Knize hříchu. Poté, co slíbili nápravu, dostali odměnu i oni. Jak celé dopoledne probíhalo se můžete podívat v naší fotogalerii ZDE.
Těšíme se zase za rok!