13. základní škola Plzeň,
Habrmannova 45,
příspěvková organizace

ČEPS Cup – florbalový turnaj - okresní kolo

Dne 5.12. byl náš školní florbalový reprezentační tým na turnaji jménem ČEPS Cup.  Ráno jsme se sešli ve vestibulu školy v 8 hodin, poté jsme si rozdělili dresy a přesunuli se na Lokomotivu Plzeň.

Hned jak jsme dorazili a převlékli se, jsme pospíchali do haly. Následovala rychlá rozcvička a hned poté zápas s 2. základní školou.  Tento zápas jsme prohráli 1:3. Potom jsme měli 2 zápasy a volno. Dobili jsme energii a nastoupili do zápasu proti 4. základní škole.  Zápas skončil remízou 1:1 a my nabyli sebevědomí. Do dalšího utkání jsme se pustili po hlavě a vyplatilo se.  S Božkováky jsme zvítězili 4:2 a měli jsme obrovskou radost. Na poslední zápas ve skupině s 10. ZŠ jsme se velice těšili. Vyhráli jsme 12:0 a radovali jsme se. Pak nám ale přejel mráz po zádech, protože když jsme nastoupili do zápasu, hned jsme prohrávali. Nakonec jsme prohráli a tím dál nepostoupili.

Celkově jsme skončili pátí, což bereme jako úspěch, jelikož nejsme sportovní škola. Moc nás to bavilo a těšíme se na další podobné turnaje.

Jonáš R.  5.B

 

Design by SITMP