Bobřík informatiky

Žáci naší školy absolvovali v počítačových předmětech tzv. Bobříka informatiky. Během listopadu žáci již tradičně dokazovali své informatické znalosti a odpovídali na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti. Online testování se zúčastnili všichni žáci 5. a 6. ročníku v hodině informatiky, žáci 7. ročníku v hodině základů administrativy a žáci 8. – 9. ročníku při počítačové grafice.

V kategorii Mini - 5. ročník byly nejúspěšnější a plný počet bodů získaly Tereza Dlauhá z 5. A a Anička Zýková z 5. B, na druhém místě se umístil Jonáš Rajdl a na třetím místě Kristýna Zimová oba z 5. B. V kategorii Mini bychom také rádi zmínili velmi dobré výkony dalších žáků, kteří úkoly splnili více než obstojně: Jiří Šafránek, Petr Pollák, Dan Štercl, Jonáš Solnař, Beáta Dejmalová, Andrea Karásková a Natálie Bryndová.

Kategorii Benjamin vyhrála Kateřina Fremrová ze 7. A, druhá byla Aneta Pham ze 7. B a na třetím místě Kristýna Sladká z 6. A.

V nejstarší kategorii Kadet se stal nejúspěšnějším řešitelem Přemysl Kresl, potom následoval Matěj Linhart a Jan Vraný, všichni z 9. A.

Všem zúčastněným děkujeme.