Barvy, barvičky aneb Barevný týden na "Třináctce"

Minulý týden rozzářili žáci 1. stupně v rámci projektu "Barevný týden" celou naši školu. Každý den jste nás mohli potkat v jiné barvě oblečení a doplňků. Vše odstartovalo žluté pondělí, následovalo zelené úterý, červená středa a hnědý čtvrtek. Poslední den si mohli žáci vybrat jednu z předchozích barev. Někteří nezůstali jenom u jedné barevné varianty a své oblečení povedeně zkombinovali. Vznikla tak nádherná podívaná, která nám zpestřila pochmurné podzimní dny.

Barevně jsme vyladili také naše učení. V rámci integrované tematické výuky proběhlo ve třídách několik menších projektů. Druháci a třeťáci zapisovali své denní zážitky do svých kulturních sešitů, které doplňovali o barevné tematické úkoly.  5. ročníky pro změnu vyrazili na exkurzy do Zoologické zahrady města Plzně. Zapojily se ale i ostatní ročníky. Jak nám to všem slušelo si můžete prohlédnout v naší fotogalerii zde.