Adaptačně-turistický kurz 2020 pro žáky 6. ročníku

Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků budoucího 6. ročníku,

dovolujeme si vás informovat o adaptačně-turistickém kurzu, který tradičně pořádáme pro žáky 6. tříd hned na začátku školního roku. Cílem tohoto kurzu je seznámení se s novými třídními učiteli mimo školní prostředí, zažít se spolužáky situace, kde je důležitá tvůrčí spolupráce, rychlá domluva a vzájemná důvěra, při čemž si užijeme spoustu legrace a zábavy v přírodě.

Základní informace:

Termín: 2. – 4. září 2020 – odjezd ve středu 2.9. v 8:00 hodin od školy, návrat v pátek 4. 9. cca ve 14:00 opět před školu (začínáme i končíme obědem)

Místo: RS Melchiorova Huť – www.mhut.cz

Cena: záloha 1 200,- ubytování, strava (plná penze, pitný režim), doprava

Škola na tento kurz žádá o grant, takže by se kurz mohl zlevnit!

Doprava: autobus

Učitelé: Petr Kunst, Tomáš Kocík, Kateřina Holanová, Kateřina Modrá, Petra Konjatová

Náplň: důvěřivé a kooperační hry, nízká lana, turistické výlety po okolí, orientace v přírodě - práce s mapou, buzolou, hry v lese, táborák, společenské hry, diskotéka

Vzhledem k tomu, že potřebujeme co nejdříve, upřesnit počet účastníku, vyplňte, prosím, následující formulář: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=LaEuMJb1v0-Pv1dbGMGx2evb--UMLI5Kuokg7kVG3oRUN1JUM0FJUVg1VTFUQ01ZUjYzREMxWjkxRC4u

Pokud o kurz máte zájem a závazně jste ve formuláři své dítě přihlásili, je zapotřebí učinit další kroky:

• do 21. srpna 2020 uhradit zálohu 1 200,- na školní účet – viz přiložený soubor
  • nechat od lékaře potvrdit a odevzdat první školní den 1. 9. 2020 prohlášení o zdravotní způsobilosti –  viz přiložený soubor
  • vyplnit a odevzdat první školní den 1. 9. 2020 prohlášení zákonných zástupců – viz přiložený soubor
  • odevzdat ráno v den odjezdu rodiči podepsanou bezinfekčnost – viz přiložený soubor (musí tam být datum odjezdu)

V přiloženém souboru jsou také veškeré informace o kurzu a dokumenty k odevzdání.

Děkujeme za spolupráci a věříme, že účast bude co největší, tak aby měl kurz smysl a byly naplněny všechny zmiňované cíle.

V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat p. učitele Kunsta - kunstpe@zs13.plzen-edu.cz