PODĚKOVÁNÍ RODIČŮM

Srdečně zdravíme vás, milí rodiče, vaše děti a věříme, že jste všichni v pořádku a zdraví. Chtěly bychom Vám poděkovat za nelehkou roli, v které jste se ocitli. Není jednoduché převzít roli učitele, ale musíme říci, že vám to jde velmi úspěšně. Dokazujete, že umíte pracovat s různými technologiemi a v této nelehké situaci zvládáte s dětmi tvořit a učit se. Pochlubte se i vy se svojí prací s dětmi, jako to udělal Matyáš z 1. A a Vojta z 1.B.:

„Při velikonoční výzdobě jsme si povídali o symbolech Velikonoc, při trhání trávy pro morčata poznával listy pampelišky, sedmikrásky, kopřivy atd., při malování panáka na skákání jsme opakovali tvary - kruh, čtverec .....a čísla, při pečení beránka se učil vážit a četl nápisy na surovinách. Dnes se také učil s pořadem UčíTelka. Skládal písmenka z párátek, počítal slabiky ve slovech, učil se na tabulku psát psací h a H. Jinak samozřejmě klasické úlohy v pracovních sešitech.“

Vojta:

Matyáš: