Důležité upozornění pro zákonné zástupce nově nastupujících žáků a dětí do ŠD pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče!
Z důvodu bezpečnosti Vašich dětí máme na naší škole ve školní družině zaveden tzv. docházkový systém BELLhop, který slouží k vyzvedávání dětí z družiny. K tomu musí mít každý zákonný zástupce, popřípadě další člen rodiny, vlastní čip nebo aktivovanou Plzeňskou kartu.
Vzhledem k současným hygienickým opatřením je nutné zajistit co nejmenší pohyb osob v budově školy, zvláště po 1. září 2020. Proto je třeba, abyste si čip vyzvedli nebo Plzeňskou kartu aktivovali v následujícím termínu:
  •  v pondělí 31. srpna 2020 v dopoledních hodinách od 9.00 do 12.00 nebo odpoledne od 15.00 do 17.00 v budově školní družiny – přízemí (místo upřesníme šipkami).
Poplatek za službu: jeden čip zdarma, další á 100 Kč, aktivace Plzeňské karty á 50 Kč.
Z organizačních a hygienických důvodů prosíme o dodržení tohoto termínu. V následujících dnech lze aktivaci karty či vyzvednutí čipu domluvit jen ve výjimečných případech.
Pokud jste ještě stále přihlášku do ŠD nepodali, přihlaste své dítě co nedříve. Zbývá už jen několik volných míst. Přihlášku lze vyplnit i přímo na místě dne 31. srpna 2020.
Děkujeme za spolupráci.