13. základní škola Plzeň,
Habrmannova 45,
příspěvková organizace

Fotogalerie

Přírodovědný výlet třetích tříd

Přírodovědný výlet třetích tříd

V pondělí 21.6.2021 naši třěťáčkové užívali Projektový den mimo školu ve Františkových Lázních a národní přírodní rezervaci SOOS.

Vytvořena: 22.6.2021

Projektové dny 3. a 4. ročníků

Projektové dny 3. a 4. ročníků

Na přelomu května a června se ve 3. a 4. ročnících naší školy uskutečnily v rámci ŠABLON II EU projektové dny na témata Zrakové postižení a Zdravověda. Na oba projektové dny byly pozvány odbornice ve svém oboru. Se speciální pedagožkou, která pracuje v centru pro zrakově postižené, se žáci dozvěděli, jak přistupovat k nevidomému člověku.

Vytvořena: 18.6.2021

ZOO 6. A

ZOO 6. A

červen 2021

Vytvořena: 13.6.2021

PG - jaro

PG - jaro

Vytvořena: 11.5.2021

Jaro v 1. třídách

Jaro v 1. třídách

Téma posledních hodin v prvních třídách bylo jasné... JARO. Aby se výuka na dálku trochu oživila, vyráběly děti jarní květiny z netradičních materiálů. Byla jsem velmi mile překvapená, jaké skvělé nápady měly.

Vytvořena: 8.4.2021

Forma odpočinku odreagování

Forma odpočinku odreagování

V březnu žáci v rámci distančních hodin tělesné výchovy měli za úkol "odpočívat". Pochopitelně pro nás byl důležitý zejména ten aktivní odpočinek, který v této době tělu prospívá jako kompenzace sezení u počítače, u úkolů a také působí jako důležitá psychická hygiena. Děkujeme všem zúčastněným za zaslání úkolu, za pěkné fotografie a zdařilé koláže.

Vytvořena: 27.3.2021

Chodecká/Běžecká výzva

Chodecká/Běžecká výzva

V druhé půlce února žáci plnili v rámci tělesné výchovy chodeckou/běžeckou výzvu... Jedna z možností, jak výzvu splnit, bylo pomocí stopaře v aplikaci zaznamenat svou trasu pohybu a vytvořit tím na mapě nějaký obrazec.

Vytvořena: 5.3.2021

Projekt 2. A

Projekt 2. A

Zdravý člověk má dobrou náladu a je veselý … Chceme-li si své zdraví udržet, měli bychom dodržovat zásady zdravého způsobu života. Pečovat o své tělo, vyhýbat se nebezpečí a být opatrní při setkání s neznámými lidmi.

Vytvořena: 2.2.2021

POHÁDKOVÉ KOMIKSY ŽÁKŮ 4. ROČNÍKŮ

POHÁDKOVÉ KOMIKSY ŽÁKŮ 4. ROČNÍKŮ

V době distanční výuky měli žáci 4. ročníků za úkol vytvořit pohádkový komiks. Zde se můžete podívat, jaké krásné práce děti vytvořily. 😊 Mezi výtvory se nám objevily jak klasické české i světové pohádky, typické večerníčkové postavy, tak zcela nové dětmi vymyšlené příběhy.

Vytvořena: 13.11.2020

Prvňáci doma

Prvňáci doma

Fotografie usměvavých prvňáčků při domácím vyučování a rodinných volnočasových aktivitách...

Vytvořena: 20.4.2020

1 | 2 | 3 | 4 >
Design by SITMP